OFERTA

Głównym obszarem działalności Gospodarstwa jest chów i hodowla, jak również produkcja materiału zarybieniowego we własnej wylęgarni wielu gatunków ryb - głównie karpi, a także szczupaków, linów, karasi, jazi, sumów, płoci, amurów, tołpyg.

potrawy

Gospodarstwo prowadzi całoroczną, detaliczną i hurtową, sprzedaż ryb. Punkt sprzedaży, a zarazem magazyny ryb, znajduje się w miejscowości Oksa przy drodze nr 742. Posiadamy także własny specjalistyczny transport dostosowany do przewozu ryb, zarówno żywych jak i przetworzonych.

Od 2012 roku Gospodarstwo „Lasochów” dysponuje przetwórnią ryb oraz wędzarnią. Pod własnym znakiem handlowym („Karp z Oksy”) mamy do zaoferowania na lodzie ryby świeże w postaci całych tuszek, półtusz, dzwonków, filetów (również pakowanych), a także ryby wędzone.

Oprócz wyżej wymienionych standardowych wyrobów odbiorcom z sektora HoReCa proponujemy np.  dwa rodzaje pstrąga wędzonego (wg dwóch odmiennych receptur), koreczki czy szaszłyki z wędzonego karpia, a także cały asortyment doskonałych wyrobów specjalnych, które stanowią znakomite urozmaicenie śniadań, biznesowych lunchów, przyjęć i bankietów, jak również wszelkich uroczystości rodzinnych: wesel, komunii bądź imienin.

Wszystkich zainteresowanych zakupem naszych wyrobów zapraszamy do skontaktowania się z nami, zaś pasjonatów wędkarstwa zachęcamy do skorzystania z możliwości aktywnego wypoczynku na stawach Gospodarstwa w Oksie.
Copyright © Gospodarstwo Lasochów (2013-2018)